Jak všechno stíhat

Ráno vstanu, rychlé kafe, do práce, z práce domů, postarat se o domácnost a děti( jsou už sice téměř dospělé, ale maminku potřebují :) ). No je toho docela dost, ale dá se to zvládnout. Ale stejně je nejlepší si uvařit kafe, dát nohy na stůl a hlavně se nebát. Práce neuteče, nemá nožičky. Jedna věc je plnit úkoly a druhá věc je být ve stresu. Já volím tu první možnost. Ne vždy je důležitá kvantita, ale spíše kvalita:)
Číst dále

Vánoce

Tak mi bleskla v hlavě myšlenka, že za chvilku tu máme Vánoce. Svátky klidu a míru. Už se těším na vůni vanilkových rohlíčků, mandarinek, purpury a pohádky v televizi. A co by to bylo za Vánoce bez dárků. Také pro klienty jsou připravené takové malé předvánoční dárky. Koukněte na program RB CLUB. :) Nakupování je zábavné, hlavně když můžete ušetřit.
Číst dále

Jak respektovat své možnosti

Tak tohle nezvládnu. Věta která asi občas každému zazněla v hlavě. Je důležité znát své možnosti. To asi ví každý. Ale co si připouští málokdo je to, že je možné vystoupit ze své komfortní zóny. Snažit se o lepší zdraví, lepší práci, lepší vztahy. A takhle bych mohla psát donekonečna. Je důležité poslouchat své tělo a dávat mu potravu kterou chce i potřebuje. A to jak duševní, tak i tu do žaludku :). A samozřejmě ne jen pracovat, ale i odpočívat.
Číst dále

Zdravě žít – výkonně pracovat

Inu jídelníček je jedna věc, ale znáte to. Člověk je rád, že jej nic nebolí a že stihne nějaké ty drobnosti okolo. No uvidíme. Cíl je jasný zdravěji žít a mít více energie na práci, ale i na zábavu. Tak co asi naše pisatelka Kačiblogu vymyslí? Už se těším ;-()
Číst dále

Jídelníček :)

Tak jsem nedávno předložila šéfovi dotazník abych mu mohla vypracovat jídelníček :).Projevil přání žít zdravěji. Už se na to fakt těším. Ovšeeem....., budu si to kontrolovat :)
Číst dále

Sportem ku zdraví

Dnes docela hektický den. Také to tak někdy máte? Prostě nestíhám i kdybych se snažila nevím jak. Spálený oběd, pes, který počůral půl kuchyně, rozkopaná silnice do práce s nutností jet asi tak o 2 km dále. Hlavně si udržet dobrou náladu. Počasí přeje sportu a tak po práci vyrážím do přírody. a telefon samozřejmě sebou :)
Číst dále

dnes o prioritách

Co to vlastně znamená priorita? Stanovit si co je pro vás nejdůležitější. Zdraví, finanční nezávislost, děti, budoucnost? Já mám jasno. Nikdy nevíte co vás v životě potká a proto je dobré si utvořit finanční rezervu.
Číst dále

Mám radost

Mám radost když si s klientem popovídám. Ještě větší radost mám když pomůžeme řešit finanční problémy. Úplně největší radost ale mám když klient žádné problémy nemá a prostě si chce jen splnit nějaké přání. Taky mám radost když zjistím že jsou slušní lidé kteří za můj telefonát poděkují.
Číst dále

Pánové

Věděli jste, že muž řekne v průměru 2 000 - 4 000 slov za den? Oproti tomu žena řekne asi 8 000 slov. Moje práce je mluvit a mluvit. Kolik asi tak řeknu v průměru slov já? Dovedete si pánové představit, jak jsou ženy z toho mluvení unavené? Já ano. Proto kupte svým ženám květinu. Jsou velmi unavené z práce :)
Číst dále

Malé zamyšlení

Dnes jsem přemýšlela o životě. To že je život krátký víme všichni. Proto ho chci prožít dle svých představ. Jezdit na dovolenou. Mít hezké bydlení, pěkné oblečení, auto. Sportovat, radovat se ze života. Samozřejmě také pracovat. Já mám tu nejlepší práci ze všech. Pomáhám lidem aby si plnili svá přání. Bohužel všechno stojí nějaké peníze a člověk je tvor netrpělivý. Většinou chce všechno hned a co nejrychleji. Když volám svým klientům představuji si jakou budou mít radost například z nového aut...
Číst dále